1.

Pielęgnacja włosów - kosmetyki Paxman


Cleaner do skóry głowy zapewnia podwójną ochronę. Dba jednocześnie o włosy i skórę głowy. Szampon delikatnie oczyszcza włosy z zanieczyszczeń, natomiast odżywka odżywia i wzmacnia włosy tak by przywrócić je do ich naturalnego zdrowego stanu. Delikatne składniki łagodzą skórę głowy a bogata formuła pomaga naprawić włosy przed, w trakcie i po chemioterapii.

Nie zawiera substancji zapachowych
Jest wolny od siarczanów
Nie zawiera parabenów
Jest bezbarwny
Łagodny i kojący dla skóry głowy
Przeciwłupieżowy

Skład:

Procapil® - przeciwdziałanie wypadaniu włosów: poprawa mikro-krążenia w osłabionej skórze głowy, naprawa uszkodzonych mieszków włosowych. Stymuluje skórę głowy oraz naprawia elementy wiążące komórek. Poprawia przepływu krwi w skórze głowy, dzięki czemu więcej substancji odżywczych jest w stanie dotrzeć do przerzedzonych włosów. Pomoc przy usuwaniu sebum, kwasów tłuszczowych i pozostałości z włosów i skóry głowy.
Alantoina - łagodzi podrażnienia i sprzyja gojeniu skóry. Jako środek przeciwzapalny, sprzyja usuwaniu martwych komórek skóry.
Kwas oleanolowy - posiada szereg właściwości leczniczych, działa przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, grzybo- i pierwotniakobójczo, przeciwbólowo, przeciwnowotworowe, oraz przeciwcukrzycowo, moduluje także funkcjonowanie układu immunologicznego i krwionośnego
klimbazol stosowany w leczeniu objawów zakażeń, ma bardzo dobrą rozpuszczalność i doskonałą skuteczność w walce z chorobami skóry głowy
Olamina - Pomaga złagodzić swędzenie.

Odżywka Paxman zawiera łagodne składniki, które odżywiają i wzmacniają przerzedzone włosy. Sprzyja regeneracji włosów i sprawia, że naprawa uszkodzeń po chemioterapii staje się łatwiejsza. Bogata formuła pomaga przywrócić i chronić dobry stan włosów równolegle kojąc skórę głowy i zapobiegając łupieżowi.

Nie zawiera:
- perfum
- siarczan
- parabenów
- Barwników koloryzujących

Skład:
- Alantoina - łagodzi i sprzyja gojenie skóry. Jako środek przeciwzapalny, sprzyja usuwania martwych komórek skóry
- Kwas oleanolowy
- Klimbazol
- Olamina - pomaga złagodzić swędzenie

Inne polecane artykuły:


18 – 20 maja 2016
XX Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
PSPO - XX LAT DLA ROZWOJU PIELĘGNIARSTWA ONKOLOGICZNEGO TERESIN

01.05.2015
Lista szpitali, wyposażonych w system chłodzenia skóry głowy
Dostępna pod adresem: link

01.05.2015
Dziś ruszył nasz kanał na FB
Dostępny pod adresem: link


Napisz do nas


Siedziba firmy
Complimed Anna Bojanowska
ul. ul. Ostródzka 38, 54-116 Wrocław
woj. Dolnośląskie
Telefon: (48) 662 098 377
Wkrótce znajdziesz nas na: